تلفن تماس

013-33342393

ایمیل

info@dr-ahmadian.com

زیبایی هیچ چیز مثل لبخندی که در آن دندان‌‌‌‌‌‌‏های سفید و مرتب ‌‌‌‌‌‌‏تان نمایان است ، معرف زیبایی نیست . همچنین داشتن لبخندی زیبا و درخشان تنها ویترین شما نیست . بلکه شاخصی کلیدی برای دارا بودن تندرستی و زندگی ‌‌‌‌‌‌‌‏ای شاد و پرنشاط است . در اینجا توضیحات مختصری را در مورد خدمات لمینت و ایمپلنت دندان که توسط دکتر مهرداد احمدیان که به عنوان دکتر دندانپزشک خوب در رشت یاد شده را به شما عزیزان می دهیم .

 

لمینت و ایمپلنت دندان

 

لمینت دندان لایه ای از مواد همرنگ با دندان است که برای اصلاح فرم ، شکل ، رنگ و طول دندان ها یا بستن فاصله بین دندان ها و درمان دندان های شکسته روی دندان ها قرار می گیرند و لبخند شما را دل انگیز می سازد و به چهره شما جذابیت می بخشد .

از آنجایی که لمینت برای هر فرد به طور مجزا و شبیه دندان وی ساخته می شود پس تشخیص تفاوت لمینت و دندان طبیعی تقریبا غیر ممکن است . برخلاف دندان های طبیعی ، لمینت ها به دلیل اینکه از موادی با تکنولوژی بالا ساخته شده اند در مقابل لکه های چای و قهوه و دود سیگار مقاوم هستند . لمینت ها می توانند تیره ترین دندان ها را که حتی در برابر دیگر فرآیند های سفید سازی مقاومت کرده اند ، بسیار سفید کنند ، حتی ممکن است برای مشکلاتی مثل دندان های کج روی هم رفته و فواصل کم دندان ها لمینت پیشنهاد شود . شما میتوانید برای لمینت دندان در رشت در مطب دکتر احمدیان با نازل ترین قیمت لبخند زیبایی داشته باشید .

ایمپلنت دندان به عنوان یک درمان جایگزین برای پروتز های بریج بوده که دندانها تراشیده می شوند ، و هدف اصلی از معرفی این درمان ایمپلنت دندان این است که در آینده هیچ دندانی به خاطر پایه بریج قرار گرفتن تراشیده نشود و از بین نرود.

به طور کلی هر بیماری که شرایط کشیدن دندان را داشته باشد میتواند کاندید مناسبی برای کاشت ایمپلنت باشد . ایمپلنت به پیچ ساخته شده از جنس تیتانیوم گفته می شود که در استخوان فک کاشته شده و جایگزین دندان از دست رفته می شود . ایمپلنت های دندانی میتوانند یک پارچه و یا دو تکه باشند و توسط پیچ اتصال قسمت تاج و ریشه به هم وصل شوند . شما میتوانید برای ایمپلنت دندان در رشت در مطب دکتر احمدیان با نازل ترین قیمت لبخند زیبایی داشته باشید .

ما مفتخریم که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ‌‏های روز در انجام درمان‌‏ ها و نیز بکارگیری موثرترین و کارآمدترین روش‌‏های استریلیزاسیون به وسیله دستگاه‌‏های مدرن روز ، با مقرون به صرفه ترین هزینه‌‏ها ، بهترین خدمات را به شما عزیزان تقدیم می‌‏داریم . دکتر مهرداد احمدیان بهترین دندانپزشک در رشت است که خدمات زیبایی دندان در رشت ، بلیچینک دندان در رشت و همچنین ایمپلنت و لمینت دندان در رشت را با امکانات مجهز در مطب خود انجام می دهد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ی لمینت و ایمپلنت دندان در رشت و یا گرفتن وقت ملاقات با شماره های ۳۳۳۲۲۳۵۹-۰۱۳ و ۳۳۳۴۲۳۹۳-۰۱۳ تماس بگیرید .
خدمات پرکردن دندان در رشت

توضیحات خدمات دندان پزشکی پرکردن در رشت را در این قسمت باید بنویسید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع […]

» بیشتر بخوانید
خدمات لمینت دندان پزشکی

توضیحات خدمات دندان پزشکی پرکردن در رشت را در این قسمت باید بنویسید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع […]

» بیشتر بخوانید