لمینت دندان یا پرسلن یا ونیر چیست ؟

دکتر احمدیان ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ مقالات 0 نظر

لمینت دندان یا پرسلن یا ونیر که توسط  دکتر احمدیان در زمینه ی دندانپزشکی در رشت انجام میشود و خدماتی در زمینه ی زیبایی و سلامت دندان ارائه میدهد و موجب زیبایی لبخند شما می شود. اما لمینت چیست و این شیوه دندانپزشکی زیبایی برای چه کسانی مناسب می باشد؟

لمینت دندان یا ونیر چیست؟

لمینت دندان یا ونیر که لایه ای از جنس سرامیک یا کامپوزیت میباشد دقیقا همشکل و همرنگ دندان طبیعی افراد بوده و بمنظور پوشاندن عیوب دندان بر روی دندانهای فرد متقاضی، چسبانده می شود.
از لحاظ سایز ، قطر لمینت دندان یا پرسلن ونیر، از ۱ یا ۲ میلیمتر بیشتر نیست و بنا به تشخیص دکتر احمدیان و خود فرد، از جنس سرامیکی و یا کامپوزیتی تهیه و بر روی دندان قرار میگیرد. افرادی که معمولاً متقاضی لمینت دندان یا ونیر هستند افرادی اند که به دلایل مختلف رنگ دندانهایشان تغییر یافته و با شیوه های متداول سفید کردن دندان یا بلیچینگ امکان اصلاح رنگ دندان وجود ندارد.

لمینت دندان یا پرسلن یا ونیر چیست؟

این تغییر رنگها اغلب ممکن است در اثر مصرف داروهایی نظیر تتراسکلین و یا مصرف بی رویه فلوراید رخ داده باشد. همچنین افرادی که دندانهای شکسته و لب‌پر شده و یا پوسیده دارند.و همچنین برای مرتب نمودن و همسان سازی دندانهایی که شکل منظم و مرتبی ندارند.

با استفاده از لمینت دندان یا ونیر می توان فاصله بین دندانها را پر نمود و ظاهر زیباتری به دندانها داد.هدف ما زیباتر شدن لبخند شماست

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of